20.4.2024

23.4.  Okr. kolo ve vybíjené, 4.-5.roč., ZŠ Tyrše

23.4.  Okr. kolo v malé kopané,  fobalový stadion

25.4.  IPS-8.B (8.00-10.00)

25.4.  Divadelní představení, MD, 3. a 4.roč. (9.45)

26.4.  Štafetový pohár, atletický stadion

26.4.  Čarodějnice v ŠD

Vzdělávání na naší škole - provoz a aktuální opatření (od 18.11.2020), OČR

Vážení rodiče,

od  středy  18.11. 2020  se  žáci  1.- 2. ročníků   budou  opět vzdělávat  prezenční  formou, tedy půjdou do školy.   Režim provozu  se bude řídit Manuálem MŠMT  a Metodikou Ministerstva zdravotnictví,  a aktuálně  také PDFInformacemi k provozu škol a školských zařízení od 18.11.2020 (Velikost: 485.76 kB)

• Školní družina je plně v provozu (6.00 - 17.00 hod.), ale zatím budou žáci ve skupinách podle  svých  tříd a ve svých  třídách, jak ráno, tak odpoledne.
  • Školní jídelna je v provozu, budou však dodržována nezbytná  hygienická opatření, podobná opatřením  ze začátku tohoto školního roku,  obědvat budou žáci dle následujícího harmonogramu:

11.15 – 11.45 hod.

do  jídlonosičů   (prostřednictvím zaměstnance školy)

11.45 – 12.30 hod.

1. – 2. ročníky

12.30 – 13.15 hod.

3. – 5. ročníky (pouze do jídlonosičů)

13.15 – 14.00 hod.

II.stupeň (pouze do jídlonosičů)

Důležitá opatření:

• Všichni účastníci vzdělávání  (žáci, zaměstnanci školy i další osoby) nosí po celou dobu pobytu ve škole  roušku.
  • Žáci se vzdělávají podle standardního rozvrhu hodin, zakázán je zpěv a sportovní činnosti, kdy bude pedagog  zařazovat jiné vhodné vzdělávací aktivity.
  • V případě výskytu onemocnění  Covid-19 u žáků naší školy  je nezbytné,  informovat  o této skutečnosti ředitele školy.

Distanční vzdělávání se bude držet normálních rozvrhů hodin (výchovy však budou realizovány většinou pouze 1x za měsíc). Učitelé budou komunikovat s žáky prakticky denně formou synchronní (chat nebo videokonference)  a žáci budou mít též prostor pro konzultace nad jednotlivými zadáními.

PDF Pravidla distančního vzdělávání ZDE (Velikost: neznámá)

Žádosti o zapůjčení školního IT zařízení (tablet nebo notebook) v případě rodin s více dětmi nebo rodin bez IT vybavení, podávejte prostřednictvím Komens nebo v kanceláři školy.  Upozornění: Zápůjčka má smysl pouze v případech, kdy máte doma k dispozici internetové přípojení (nově lze ve složitějších případech zprostředkovat možnost zřízení  SIM karty na 3 měsíce od T-mobile zdarma - informace zást.ředitele - Mgr. J.Šolcová).

Externí odkazINFORMACE -OČR, Externí odkazformulář

Sledujte stále www školy.

V.Průša