i

Nové vlastní dopravní hřiště ....

  

Kotva

Poslední školní den ...smutné, veselé ..těžko říci    

...pár videjííček od krtečků ..... 

 

 

Chcete něco k videjkám sdělit krtkům? 

krtek@zsnastrani.cz

 

 

Aktuální týden
Aktuální týden
12.10.2019

 

22.10.  Divadelní představení MD Děčín, 4.A,B,C (9.45)

24.10.  Hasík exkurze, 2.B (7.45) 

24.10.  Veletrh Děčín 9.A,B (12.45)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Přehledný kalendář akci 2019-2020

 
 
Loga projektů

 

Škola pro všechny

Inkluze do škol 

 

 

Volný čas

 

Tvořivá matematika

 

Ovoce do škol    Nadace ČEZ
           


EU peníze do škol



Obědy pro děti

  

 
 
Spolupracující organizace

 
 
Jsme členy

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Nabídka nepovinných předmětů a kroužků 2019/2020


NEPOVINNÉ  PŘEDMĚTY

Seminář z M  9.roč. ( ST  7.00-7.45 hod.) - M.Makovská

Seminář z ČJ  9.roč. ( ČT  7.00-7.45 hod.)  - V.Kučerová

Divadýlko Na Stráni 6.-9.roč. (ST  14.25-15.20 hod.) - V.Průša

Kvítka ze Stráně 2.-5. roč. (ST  12.45. - 13.30) - K.Špejrová, M.Hrbáčková

 

KROUŽKY:   (Některé kroužky jsou nabízené také  v ŠD, viz ZDE,  a mohou se zúčastnit i nedružinoví žáci)

Flétna  5.-9.roč. (PO 15.00-16.00 hod.) - M.Hrbáčková

Bicí  5.-9.roč. (PO 16.-17.00, 17.00 - 18.00 hod.) - T.Burian (od 16.9.), je možno s lektorem domluvit i soukr. hodiny (ČT)

Kroužek Aj  4.-9. (ÚT  13.30 – 14.30 hod.) - Z.Kunclová

Kytara  3.-9. (ÚT  16.00-17.00 hod. a 17.00-18.00 hod.) - T.Burian

Kroužek logického myšlení  6.-7.roč. (ÚT 14.30 – 15.30 hod.) - M.Švejdová

Výtvarné a pracovní techniky a vyrábění 6.-9.roč. (ÚT 14.30-16.00) -L. Baušteinová, L. Hrdá

Keramika  5.-9.ročník (ÚT 14.30 - 16.00 hod.) - I.Nováčková

Multimediální kroužek  5.-9.roč.  (ÚT  15.30 – 17.00 hod.) - L.Lanč, J.Pícha

Školní kapela  Yxes Joke  zpravidla 5.-9. roč. (ST  15.30 – 16.30 hod.) - V.Průša, M.Burian, A.Fibichová, K.Špejrová (od 4.9.)

Dramaťáček  2. – 5.roč. (ČT  12.30 – 13.30 hod.) - J.Šolcová 

Sportovky  5.-9.roč. (ČT  15.30 – 16.30 hod.) - M.Burian, L.Baušteinová, J.Pícha, L.Klatovská

Základy Cheerleading   1.-3. roč. (PÁ  14.30 – 16.00 hod.) - D.Beránková 

Turistický kroužek   osm turistických výletů (soboty) - L.Klatovská, L.Baušteinová

 

! Kroužky hudebních nástrojů uveřejníme až v průběhu září (včetně datumu zahájení)

!! Nabízené kroužky se otevřou jen v případě dostatečného zájmu. Minimální počet účastníků (s výjimkou hudebních nástrojů) je 10.

Zahájení kroužků  je naplánováno zpravidla od října. Pokud budou kroužky naplněny minimálním počtem účastníků a bude možné je zahájit i dříve, bude Vás lektor kroužku informovat!

Unknown column 'hp' in 'field list'