16.3.2024

20.3.  Velikonoční jarmark v ŠD (13.00)

21.3.  Okresní kolo v basketbalu clapců, 7.-9.ročník, výběr, Maroldovka (7.50)

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb. Povinně zveřejňované informace podle vyhlášky č. 442/2006, která stanoví strukturu informací zveřejňovaných o povinném subjektu dle § 5 odst. 1 a 2 zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů.

1. Oficiální název: Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace

2. Důvod a způsob založení: Základní škola je zřízena zřizovací listinou, kterou vydal zřizovatel – Město Děčín. Základní škola poskytuje Základní vzdělávání pro žáky 1.-9.ročníku.

3. Organizační struktura:  Ředitel školy (statutární orgán) - Zástupce ředitele (vzdělávání) – zástupce ředitele (výchova, provoz). Kompletní organizační struktura organizace - PDForganizační schema (Velikost: neznámá)

4. Kontaktní poštovní adresa, tel, oficiální e-mail, oficiální e-mail pro elektronický podpis Adresa: Na Stráni 879/2, Děčín VI, 405 02

WWW: Externí odkazwww.zsnastrani.cz

E-podatelna: E-mailposta@zsnastra­ni.cz

Emaily: E-mailjmeno.prijmeni@zsnastrani.cz

Datové schránky:  mygmhaf

Hodiny pro veřejnost PO-PÁ (7.00–15.00)-vhodné je telefonické objednání

5. Případné platby lze poukázat:  KB 10632431/0100

6. Identifikační číslo organizace:  IČO: 72743891

7. Resortní identifikátor (IZO): 102 053 995

8. Dokumenty:  rozpočet organizace, vnitřní směrnice školy, vzdělávací program

9. Žádosti o informace:  Žadatel (každá fyzická nebo právnická osoba) může požádat o informaci osobně nebo písemně (vč. elektronicky podané žádosti).

Žádosti a jiná podání určená škole se doručují: Poštou na adresu: Základní škola Děčín VI Na Stráni 879/2, Děčín VI,405 02, E-mail: posta@zsnastrani.cz

10. Příjem žádostí a dalších podání, vyřízení žádosti ?:  Podat žádost či stížnost, předložit návrh, podnět či jiné dožádání lze: osobně – v kanceláři školy nebo v ředitelně školy nebo  písemně – Základní škola Děčín VI Na Stráni 879/2, Děčín VI, 405 02 nebo elektronicky:E-mailposta@zsnastra­ni.cz

Žádost je podána dnem, kdy byla doručena příspěvkové organizaci. Lhůta pro vyřízení žádosti činí 15 dnů ode dne přijetí žádosti nebo ode dne jejího doplnění, lhůta může být prodloužena o 10 dnů ze závažných důvodů dle zákona.

11. Opravné prostředky
Opravné prostředky proti rozhodnutí ředitele školy se podávají prostřednictvím ředitele školy, který napadené rozhodnutí ve správním řízení vydal. Proti opatření, které nemá charakter rozhodnutí ve správním řízení, nelze podávat opravné prostředky, ale je možné učinit podání, které dle obsahu řeší pedagogická rada popř. školská rada.

12. Formuláře:  Formuláře dostupné v elektronické podobě jsou umístěny v hl. menu, tiskopisy v kanceláři školy.

13. Předpisy:  Vyhlášky a nařízení, usnesení z jednání zastupitelstva usnesení z jednání rady města,  Školský zákon č.561/2004 Sb., ve znění pozdějších novel, Ústava ČR Zákony ČR, mezinárodní úmluvy a deklarace.

14. Výroční zprávy podle zákona č. 106/1999 Sb.:  Informace za jednotlivá období:   výroční zprávy najdete v submenu - Dokumenty