25.1.2020

27.1.  Divadelní představení 3.-5.roč.-MD (10.00)

27.1.  Vláčky na SPŠ - ŠD (14.00)

28.1.  Skřivánek soutěž -Gymnázium DC

29.1.  Přehazovaná - soutěž 5.roč. - ZŠ Březová

30.1.  Vysvědčení (během výuky)

31.1.  Pololetní prázdniny

Přehledný kalendář akci 2019-2020

Organizační kalendář

Externí odkazŠkola pro všechny

Externí odkazInkluze do škol

Obědy pro děti

Školní hymna

Logo školy

E-učebnice

Elektronickou učebnici jsme začali vytvářet v rámci projektu Evropské peníze do škol (známý spíše pod označením "Šablony") v letech 2010-2012. Snažili jsme se vytvořit materiály (tzv. DUM - digitální učební materiály), které by umožňovaly rychlý přístup ke vzdělávacím informacím a odkazům, které by pomáhaly  při vlastní  výuce, ale zároveň také sloužily žákům k samostatné práci, opakování (ideální např. v době nemoci).

Ve vytváření DUM učebnice jsme pokračovali i po skončení projektového období s cílem dokončit výraznou většinu témat jednotlivých předmětů. DUM byly vytvářeny podle jednotné šablony tak, aby se v nich žáci dobře orientovali. Rozhodně nezahrnují kompletní látku dle RVP , ale lze je vnímat spíše jako digitální "sešit" nejhlavnějších témat a rozhodujících informací pro správnou orientaci ve zvolené problematice.

Digitální učebnice ZŠ Na Stráni bude kompletně dokončena do kone roku 2014/20145. Další období (2015/2016) budeme ještě pokračovat v testování a pochopitelně aktulizování či odstraňování případných nedostatků.

Věříme, že se  tyto digitální učební materiály  stanou  zajímavou pomůckou našich žáků.