i

Rekonstrukce sportovně-dopravního hřiště!

Hotové by mělo být ve školním roce 2017/2018.

 

 

Kotva

Soustředění Yxes Joke a MMK  2017 

Ta chlupatá potvora byla i v Jiřetíně p.J. a samozřejmě s kamerou...   :-D

 

 

Chcete něco k videjkám sdělit krtkům? 

krtek@zsnastrani.cz

 

 

Aktuální týden
Aktuální týden
7.10.2017

 

10.12.  Vánoce nad Děčínem - Yxes Joke, Skřivanka (15.00)

11.12.  MD Děčín - Čertův švagr, 4. a 5.třídy (10.15)

12.12.  Vánoční vystoupení 3.B v MŠ Thunská (8.00-10.00)

12.12.  Kino Sněžník - Minišéf, ŠD (14.00)

12.12.  Autorské čtení (16.30)

13.12.  IT slot - finále IT soutěže Praha 

14.12.  Čas proměn - přednáška, 6.a 7.ročník (3.-6.vyuč. hodina)

14.12.  Besídka -3.B - 16.00 hod.

14.12.  Besídka -3.A, 1.B - 17.00 hod.

17.12.  Vánoce nad Děčínem - Yxes Joke, Zámek Děčín (15.00)

 

 

 

 

 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 
 
Loga projektů

 

Inkluze do škol  

 

 

Volný čas

 

Tvořivá matematika

 

Letś Speak Together



Ovoce do škol    Nadace ČEZ
           

EU peníze do škol



RAMPS-VIPIII

  

 
 
Spolupracující organizace

 
 
Jsme členy

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Způsob testování


Způsob testování žáků 9.tříd:

1. Testování bude probíhat v 10 sekcích.
2. Každá ze sekcí bude představovat výukovou oblast, dle ŠVP.
3. V každé sekci stráví žák 10 minut (celkem tedy bude testován maximálně 100 minut)
4. Žáci si tahají v každé sekci 2 otázky. Z těch si pak vybírají tu, která jim nejlépe vyhovuje.
5. Jednotlivé sekce jsou připraveny jako dílny – velký důraz je kladen na praktickou znalost, dovednost orientace v problému a na využití získaných kompetencí.
6. Otázky jsou sestaveny převážně tak, aby žáci prokázali svou schopnost syntézy získaných poznatků z jednotlivých oborů.
7. V otázkách budou obsaženy základní dovednosti, základní učivo, hlavní kompetence (nebude zde učivo rozšiřující).
8. V každé sekci bude vždy předem určená skupina žáků (většinou 4 – 5 žáků), a ti budou přecházet mezi sekcemi v určený čas (viz harmonogram).

SEKCE:

1. Čj
2.Aj/Nj
3. Umění (Hv-Vv)
4. Historie
5. Občanství
6. Matematiky
7. Informatiky
8. Fyzikálních a chemických jevů
9. Přírodovědná
10. Zdravý život