Budujeme vlastní dopravní hřiště!

Hotové by mělo být ve školním roce 2017/2018.

Ples  2017

Krteček se dokázal podhrabat i do Škuneru, a to je co říct  :-D

Chcete něco k videjkám sdělit krtkům?

krtek@zsnastrani.cz

22.4.2017

1.7. - 31.8.2017

LETNÍ PRÁZDNINY

Inkluze do škol

Letś Speak Together

RAMPS-VIPIII

Spolupracující organizace

Jsme členy

Seznam pomůcek na školní rok

POZOR!!!!POZOR!!! Od 1.9.2011 zajiš­ťujeme pro všechny žáky sešity dle požadavků učitelů. V praxi to je tak, že každý žák dostává v září balíček s přesným počtem sešitů a obalů, ale i čtvrtek, barevných papírů atd., ve škole. Uhrazení bude prostřednictvím záloh nebo přímo v pokladně. Cena a kvalita sešitů bude, s přihlédnutím k velkému odběru, velmi příznivá! Věříme, že vám ušetříme spoustu času i peněz

Jen pro informaci, co všechno děti budou potřebovat:

1/ Aktovku
2/ Penál
3/ Přezůvky

Vše ostatní vám první týden školy nadiktují již vaši konkrétní pedagogové a vzhledem ke slevám, vše bez problémů ihned pořídíte!

Milí prvňáčci (prosím o přečtení rodiče  )
Na vás všechny stát pamatuje především. Vaše první učebnice zakupuje pro žáčky 1.ročníků škola. Učebnice si pak necháte na památku. Některé další potřebné věci jsme pro Vás připravili, aby je rodiče nemuseli složitě vybírat. Ostatní případné potřeby a materiály vám vaše třídní učitelky řeknou až nastoupíte do školy.

Avšak určitě nezapomeňte na školní aktovku, penál, ……a ostatní je prozatím přichystáno.