DÁNSKÝ  PROJEKT

Lyžáák 2016/2017

Krtečkové se pustili tentokrát do lyžování....  :-D

Chcete něco k videjkám sdělit krtkům?

krtek@zsnastrani.cz

7.1.2017

21.2.  Projektový den-  Den mateřského jazyka

1.-2. třída - výuka do 11,40 hod
3., 5. třída - výuka do 12,35 hod
4. třída - výuka do 13,30 hod (plavání)
6. - 9. ročník - výuka do 13,30 hod

21.2.   Plavání 3.A,B (8.50-11.45), 4.A,B (10.35-13.35)
21.2.   Skřivánek - krajské kolo DDM Teplická
21.2.   Zeměpisná olympiáda - okresní kolo
21.2.    Exkurze 9.A - Městská knihovna  (8.00 - 10.30)
23.2.   Olympiáda v Aj - okresní kolo
23.2.   Přehazovaná dívek - krajské kolo Most

Inkluze do škol

Letś Speak Together

RAMPS-VIPIII

Spolupracující organizace

Aktivity našich kamarádů mimo školu

Diana (7.B)

Jsme členy

E-učebnice

Elektronickou učebnici jsme začali vytvářet v rámci projektu Evropské peníze do škol (známý spíše pod označením "Šablony") v letech 2010-2012. Snažili jsme se vytvořit materiály (tzv. DUM - digitální učební materiály), které by umožňovaly rychlý přístup ke vzdělávacím informacím a odkazům, které by pomáhaly  při vlastní  výuce, ale zároveň také sloužily žákům k samostatné práci, opakování (ideální např. v době nemoci).

Ve vytváření DUM učebnice jsme pokračovali i po skončení projektového období s cílem dokončit výraznou většinu témat jednotlivých předmětů. DUM byly vytvářeny podle jednotné šablony tak, aby se v nich žáci dobře orientovali. Rozhodně nezahrnují kompletní látku dle RVP , ale lze je vnímat spíše jako digitální "sešit" nejhlavnějších témat a rozhodujících informací pro správnou orientaci ve zvolené problematice.

Digitální učebnice ZŠ Na Stráni bude kompletně dokončena do kone roku 2014/20145. Další období (2015/2016) budeme ještě pokračovat v testování a pochopitelně aktulizování či odstraňování případných nedostatků.

Věříme, že se  tyto digitální učební materiály  stanou  zajímavou pomůckou našich žáků.