DÁNSKÝ  PROJEKT

Lyžáák 2016/2017

Krtečkové se pustili tentokrát do lyžování....  :-D

Chcete něco k videjkám sdělit krtkům?

krtek@zsnastrani.cz

22.4.2017

23.5.   Dotestování 9.A,B ČŠI  (8.00-9.45)

23.5.   Divadýlko - pódiovka (10.00-11.00)

24.5.   Poplach v pohádkovém lese, 1.A,B,C (9.45-11.40)

24.5.- 25.5.  English Camp, 7.A,B, St. Oleška

25.5 .-26.5.  Výlet 7.A,B, St. Oleška

Inkluze do škol

Letś Speak Together

RAMPS-VIPIII

Spolupracující organizace

Aktivity našich kamarádů mimo školu

Ondra (7.A)

Jsme členy

E-učebnice

Elektronickou učebnici jsme začali vytvářet v rámci projektu Evropské peníze do škol (známý spíše pod označením "Šablony") v letech 2010-2012. Snažili jsme se vytvořit materiály (tzv. DUM - digitální učební materiály), které by umožňovaly rychlý přístup ke vzdělávacím informacím a odkazům, které by pomáhaly  při vlastní  výuce, ale zároveň také sloužily žákům k samostatné práci, opakování (ideální např. v době nemoci).

Ve vytváření DUM učebnice jsme pokračovali i po skončení projektového období s cílem dokončit výraznou většinu témat jednotlivých předmětů. DUM byly vytvářeny podle jednotné šablony tak, aby se v nich žáci dobře orientovali. Rozhodně nezahrnují kompletní látku dle RVP , ale lze je vnímat spíše jako digitální "sešit" nejhlavnějších témat a rozhodujících informací pro správnou orientaci ve zvolené problematice.

Digitální učebnice ZŠ Na Stráni bude kompletně dokončena do kone roku 2014/20145. Další období (2015/2016) budeme ještě pokračovat v testování a pochopitelně aktulizování či odstraňování případných nedostatků.

Věříme, že se  tyto digitální učební materiály  stanou  zajímavou pomůckou našich žáků.