DÁNSKÝ  PROJEKT

Hurá do Dánska   2017

Krteček se dostane i do Dánska...když pěkně hrabe :....  :-D

Chcete něco k videjkám sdělit krtkům?

krtek@zsnastrani.cz

22.4.2017

19.6.     Exkurze na Úřad práce 5.A

19.6.     Prezentace kroužků ŠD

19.6.-20.6.  Školní výlet 8.B - Vysoká Lípa

20.6.     Čtení ze slabikáře 1.A,B,C (16.00)

20.6.   Exkurze - policie ČR - 2.B (8.00)

21.6.   Školní parlament (7.15)

21.6.    Exkurze - policie ČR - 2.A (8.30)

21.6.   Spaní v ŠD, odd.  4.roč. (18.00)

22.6.   PEDAGOGICKÁ RADA

23.6.   Školní výlet 1.B, Hřensko

24.6.   ZAHRADNÍ SLAVNOSTI  (15.00)

Inkluze do škol

Letś Speak Together

RAMPS-VIPIII

Spolupracující organizace

Aktivity našich kamarádů mimo školu

Ondra (7.A)

Jsme členy

E-učebnice

Elektronickou učebnici jsme začali vytvářet v rámci projektu Evropské peníze do škol (známý spíše pod označením "Šablony") v letech 2010-2012. Snažili jsme se vytvořit materiály (tzv. DUM - digitální učební materiály), které by umožňovaly rychlý přístup ke vzdělávacím informacím a odkazům, které by pomáhaly  při vlastní  výuce, ale zároveň také sloužily žákům k samostatné práci, opakování (ideální např. v době nemoci).

Ve vytváření DUM učebnice jsme pokračovali i po skončení projektového období s cílem dokončit výraznou většinu témat jednotlivých předmětů. DUM byly vytvářeny podle jednotné šablony tak, aby se v nich žáci dobře orientovali. Rozhodně nezahrnují kompletní látku dle RVP , ale lze je vnímat spíše jako digitální "sešit" nejhlavnějších témat a rozhodujících informací pro správnou orientaci ve zvolené problematice.

Digitální učebnice ZŠ Na Stráni bude kompletně dokončena do kone roku 2014/20145. Další období (2015/2016) budeme ještě pokračovat v testování a pochopitelně aktulizování či odstraňování případných nedostatků.

Věříme, že se  tyto digitální učební materiály  stanou  zajímavou pomůckou našich žáků.